.

.

HealthCareAisle Allergia Enyhítésére - Fexofenadin-Hidroklorid Tabletták USP, 180 mg – 180 Tabletta – Allergia Gyógyszert, Nem Álmos 24 Órás Allergia Enyhítésére

HealthCareAisle Allergia Enyhítésére - Fexofenadin-Hidroklorid Tabletták USP, 180 mg – 180 Tabletta – Allergia Gyógyszert,

HUF 5371.65

Elérhetőség
Hozzáférhető formában

Ez egy non-álmos allergia gyógyszert, amely hatékony segítséget a beltéri allergia.A Fexofenadin-Hidroklorid, az egy antihisztamin, hogy átmenetileg enyhíti az allergiás tünetek miatt, szénanátha, vagy egyéb felső légúti allergiák, pl. orrfolyás; viszkető, könnyező szemek; tüsszentés; s viszket az orr vagy a torok.Hasonló a nemzeti márka : ugyanaz a hatóanyaga, mint Allegra Allergia 24 Órás Tabletta.Fexofenadine tabletta nyújt 24 órán allergia enyhítésére.Egy 180 mg-os tablettát vízzel, naponta egyszer; nem több, mint 1 tabletta 24 óra; lásd csomag címke figyelmeztetések, irányok, valamint az egyéb fontos információkat, használja csak, mint rendező.Szenvednek, beltéri allergia?Naponta egyszer kell bevenni, Health Care Aisle Allergia Enyhítésére Tabletta (Fexofenadin-Hidroklorid USP, 180 mg) ideiglenesen enyhítik a tüneteket miatt a szénanátha, vagy egyéb felső légúti allergiák, pl. orrfolyás; tüsszentés; viszkető, könnyező szemek; valamint a viszkető torkát, vagy az orr.Minden eredeti receptre kapható antihisztamin tablettát biztosítja 24 órában, a megkönnyebbülés, a beltéri allergia. *Ez a termék nem gyártott vagy forgalmazott által Chattem, Inc. (egy része a Sanofi-Csoport), forgalmazó Allegra Allergia 24 Órás Tabletta.Allegra bejegyzett védjegye Aventisub KFT.

Főbb jellemzők

A vevőknek is tetszik