.

.

uxcell LC Mechanikusan Változó Optikai Csillapító, Single Mode/Multi-Mode 0-15dB Állítható VOA Optikai Csillapító

uxcell LC Mechanikusan Változó Optikai Csillapító, Single Mode/Multi-Mode 0-15dB Állítható VOA Optikai Csillapító

HUF 2901.15

Elérhetőség
Hozzáférhető formában

[FŐ PARAMÉTER] : LC; Rost Mód : 9/125 Egyetlen mód / 62.5/125 Multi-üzemmód. [ÁLLÍTHATÓ] : Mechanikusan Állítható Csillapítás Érték : 0-15d B. [FUNKCIÓ] : Annak biztosítása érdekében, az optikai energia marad a stabil szint az eredeti átviteli hullám.Nagy zajcsillapítású pontosság, alacsony hozzáadott elvesztés, valamint a jó stabilitás. [TULAJDONSÁGOK] : Működési Hullámhossz : 1310nm, 1550nm, 850nm, 1550nm. [ALKALMAZÁS] : széles Körben használják a száloptikai kommunikációs rendszer, például optikai műszer kalibrációs vagy optikai jel csillapítás.Leírás : 1. Mindkét végén a adapterek az LC csatlakozó.2. Annak biztosítása érdekében, az optikai energia marad a stabil szint az eredeti átviteli hullám.3. Az üvegszálas optikai csillapító vonatkozik az egyetlen mód, vagy multimódusú.4. Nagy zajcsillapítású pontosság, alacsony hozzáadott elvesztés, valamint a jó stabilitás.7. Széles körben használják a száloptikai kommunikációs rendszer, például optikai műszer kalibrációs vagy optikai jel csillapítás.Specifikáció : LC : Helyi Connector Connector : LCAdjustable Csillapítás Érték : 0-15d BFiber Mód : 9/125 Egyetlen mód / 62.5/125 Multi-mode Operation Hullámhossz : 1310nm, 1550nm, 850nm, 1550nm Operation Hőmérséklet : -40 hogy +75°CMaterial : Fém, Plastic Color : Fehér, Silver Total Méret : 35x20mm / 1.38x0.79-es(L*D)a Csomag Tartalmazza : 1 db x Optikai Csillapító.

Főbb jellemzők

LC:
Local Connector
Connector:
LC
Adjustable Attenuation Value:
0-15dB
Fiber Mode:
9/125 Single mode / 62.5/125 Multi-mode
Operation Wavelength:
1310nm, 1550nm, 850nm, 1550nm
Operation Temperature:
-40 to +75°C
Material:
Metal, Plastic
Color:
White, Silver
Total Size:
35x20mm / 1.38x0.79-inch(L*D)
Package Included:
1 pcs x Fiber Optic Attenuator
A vevőknek is tetszik